2018 Subaru Impreza Analizi

Urla Oto Ekspertiz, 2018 Subaru Impreza Analizi ile karşınızdayız, oldukça merak edilen bu otomobili hep beraber analiz edelim. Subaru Impreza Mazda 3’ü kıyaslamada ezebilir. Fakat yeni Hyundai i30 ile mücadele edebilir. Onun için bu aracın sizin için doğru araba olup olmadığını öğrenelim.

Dikkat Çekici Farklar

Diğer araçların çoğuyla karşılaştırıldığında, bir Impreza ile olan en önemli iki nokta, EyeSight® güvenlik sistemi ve Simetrik Dört Teker Çekişini söyleyebiliriz.

EyeSight

EyeSight® mükemmel bir kamera tabanlı sistemdir. İki kamera var, bunlar stereoskopik; önümüzdeki yola bakıyorlar. Bu, ileride oluşabilecek çarpışmaları azaltmak gibi bir grup güvenlik özelliğine sahiptir. Dolayısıyla, önümüzde duran bir arabaya çarpmak üzere olduğunuzu düşündüğünde araba sizi uyaracaktır. Bu harika! ayrıca, düşük hızlarda yayalar için de duracak.

EyeSight, aynı zamanda, uyarlanabilir hız sabitleme kontrolü (ACC) de sunar ve sıradan sürüş için çok büyük bir artı (çarpışmak üzere olmadığınızda bile).

Simetrik Dört Teker Çekişi

Simetrik Dört Teker Çekişi, çekiş altındaki kavrama miktarında her azalma olduğunda, çekiş öncüsü cephesinde büyük bir avantaj meydana gelir. Yağmur yağdığı zaman ya da kar olduğu zaman yola çıkarsanız, buz veya dondan, ıslak çimden, çamurdan veya açılmamış yoldan geçmeniz gerekir, aynı miktarda sürüş yola iletilir ancak dört tekerleği bölünür ikisi yerine. Böylece, etkin bir şekilde kavrama seviyesi yarı yarıya düşebilir ve yine de devam edebilirsiniz.

Güvenlik

Subaru, arabalarını aralık boyunca 5 yıldızlı emniyetli hale getirmek için cesur bir karar aldı. Bunları yapan ilk otomobil üreticilerinden biriydi. Sıradan tüketicilerin bu kadar önemli olabileceğini biliyorlardı ve kesinlikle bunu öngördü. Bunu Impreza ile sürdürdüler. Aktif güvenlik ve darbe dayanım kriterlerine göre 5 yıldızlı bir otomobil. Ona EyeSight sistemine eklediler ve sunulan emniyet sistemleri bakımından mükemmel, sınıfının ötesinde bir araç.

2018 Subaru Impreza Analizi

Platform & Dinamikler

Bu Impreza tamamen yeni bir otomobil. Yeni bir platform üzerine inşa edilmiştir; Subaru’nun küresel mimarisi. Hemen çok zor olduğunu söyleyebilirsiniz. Etkileyici, doğrudan bir sürüş deneyimi. Yolun dışında değil ve görkemli şekilde belki bir Lexus ya da hatta bir Corolla.