Neden Ekspertiz Yaptırmalıyız?

Ekspertize gerek var mı ?

Urla Oto Ekspertiz 2. el araç alım ve satım işlemleri sırasında  alınan aracın beklentileri karşıladığından emin olmak ve alıcıyı dolandırılmalara karşı korumak için sizleri bekliyor. Ancak günümüzde bu işlem 2 veya 3 saat gibi bir zaman almaktadır. İşte bu noktada Urla Oto Ekspertiz olarak bu işlemi daha kısa sürede yapıyoruz.

Yetkili Servis Ekspertiz Yapar mı?

Yetkili servisler randevusuz oto ekspertiz işlemi yapmazlar. Yaptıkları durumlarda da belge veya rapor vermezler. Ölçümleri her hangi bir makine kulanmadan, görsel olarak olarak yapmaktadırlar ve motor performans ölçümü, fren testi, süspansiyon (amortisör) testi, yanal kayma (dingiller arası mesafe) testi yapmamalarına rağmen çok yüksek ücret talep etmektedirler.

urla-oto-eksper-neden-expertize-gitmeliyiz

Büyük Hali

Ekspertiz Yaptırmak Gerçekten Önemli mi?

Bir çok insan araçlarını test ettirmeden alıyorlar. Çünkü araba peşinde koşturmaktan yoruluyorlar, bunalıyorlar ve asıl yanlış burda başlıyor. Satıcıya güvenip noterde 5 dakika da arabanın satışını alıp, parasını ödüyorsanız şayet süreç burada başlıyor. Kısa bir süre sonra bakım için servis’e gittiğinizde araçta şayet değişen, boyanan parçalar ve kazalar varsa kusurları ancak o an öğrenebiliyorsunuz. Tabiki yapacak bişey yok araba artık sizin. Bir müddet sonra aracı satıcaksınız veya model yükselteceksiniz problem burda ortaya çıkıyor. Bakıyorsunuz ki alıcı insanlar size soruyorlar? Otomobilinizde kaza, değişen, boyanan parça varmı ? “Ben alırken yok demişlerdi” veya bildiğiniz kadarıyla kaza, değişen ve boyanan parçalarını söylüyosunuz. Çünkü; oto ekspertiz işlemini yapmadığınız için aracınızı tanımıyorsunuz. Ama alıcı ekspertiz yaptırmak istiyor ve gerçek durumu ortaya çıkıyor. Alıcı bilinçli parasını çöpe atmak istemez muhakkak gösteriyor. Değerinde fiyat’a almak istiyor ve aldığı aracı tanımak isteyecek. Neden Ekspertiz Yaptırmalıyız?Sizlerde alacağınız araçları tanımalı ve değerinde ücret ödemek istemez misiniz ? Bu yüzden en yakın oto eksperte gelin, şayet yarımada bölgesinde iseniz Urla Oto Ekspertiz e bekliyoruz.

İletişim için tıklayın

Urla Oto Ekspertiz bana ne sağlayacak ?

Bir araç kaza yapmış değişeni var boyanan parçaları var diye tabiki çöpe atılması gerekmez onarılarak kullanılacaktır. Çizikleri varsa boyanacak, ezik ve göçükleri varsa düzelip boyanacak bunlar doğaldır. Önemli olan aracın ana hatları düzgün olması şaseleri, podyoları, bagaj havuzu, kapı içleri, motor içi işlem gördü ise kullanımı etkilicek eklentiler var ise veya 2,3 araba birleştirilip görsel olarak sağlam bir araç meydana geldi ise; kısacası ağır hasarlı araç alıp kullanmak sürüş ve güvenlik yönünden sakıncalıdır ve kimse böyle bir arabayı bilmeden alıp kandırılmak istemez.

Neden Ekspertiz Yaptırmalıyız a Cevap: 

Kısacası 2.el alınan bir arabanın satış işlemlerinden kullanımına kadar olan bütün süreci Urla Oto Eksper olarak sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Anahtar teslim iş deneyimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin!